Ciasta bez ograniczeń w Toruniu

Natura Słodyczy sernik kokosowy keto

Toruńska kawiarnia i cukiernia Natura Słodyczy oferujemy mieszkańcom ciasta bez ograniczeń.

 Wegańskie, bez cukru, bez laktozy, bez glutenu, keto, ale także tradycyjne. Te wszystkie wypieki znajdziecie w naszym lokalu przy ul. Szosa Chełmińska 138 w Toruniu.

Wegańskie ciasta w Toruniu

Postanowiliśmy stworzyć w Toruniu miejsce, które byłoby wolne od ograniczeń. Wiemy, że każdy z naszych gości jest inny, lubi co innego, a co najważniejsze, nie wszystkie produkty może zjeść. My chcemy dać torunianom możliwość wyboru. Nasza witrynka codziennie wypełniona jest rożnorodnymi wypiekami, aby każdy znalazł coś dla siebie. Oferujemy ciasta wegańskie, bez cukru, bez glutenu, bez laktozy, keto, a także tradycyjne. Niektóre z naszych słodkości łączą w sobie różne wykluczenia.

Bez białego cukru i pszennej mąki

Marzy ci się przepyszne domowe ciasto? Znajdziesz je w Naturze Słodyczy. Od tradycyjnej drożdżówki po wegański mech. Nie liczy się co, ale jak, a my stawiamy na najlepsze produkty. Unikamy białego cukru, który skutecznie zamieniamy na cukier trzcinowy. Nie korzystamy z białej mąki pszennej, a zamiast niej w naszych wypiekach znajdziesz mąkę orkiszową. Wybieramy jajka z wolnego wybiegu, prawdziwy twaróg i masło, stawiamy na świeże owoce. Przede wszystkim pieczemy jak dla siebie, abyście mogli cieszyć się świeżym i ulubionym ciastem.

Nieoczywiste składniki

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji spróbować wypieków z batatem, słodkości na bazie kaszy jaglanej, czy zielonego mchu ze szpinakiem, koniecznie musisz to zmienić. Nasze ciasta zawierają nieoczywiste składniki, co sprawia, że nasze miejsce jest niezwykłe. Dla wielbicieli tradycyjnych słodkości również znajdzie się wiele propozycji.